Kubek termiczny Etna 500ml - Jungle Sunrise Kambukka

189,99 zł

Kubek termiczny Etna 500ml - Jungle Sunrise Kambukka

189,99 zł
Kolor :
Ilość
Wysyłka
Ask a Question

Pośpiesz się! Pozostało 11 sztuk na stanie!

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szczelny kubek termiczny, który możesz zabrać wszędzie i nie martwić się, że będzie przeciekać. Kubek utrzymuje temperaturę ciepłych napoi przez 9 godzin, a zimnych przez 18 godzin.

Kubek termiczny z izolowanej próżniowo stali nierdzewnej 18/8. Silikonowy spód zapobiega przesuwaniu się kubka i chroni przed zarysowaniem powierzchni. Praktyczna nakrętka 3w1, dzięki której możesz pić napoje, tak jak lubisz. Nakrętkę można myć w zmywarce. Kubek należy umyć ręcznie. Kubek wraz Wyprodukowany bez szkodliwego BPA.

Kubek termiczny to doskonały wybór dla amatorów ciepłych napoi.

Kubek termiczny Etna 500ml - Jungle Sunrise Kambukka

Dane techniczne:

 • Wysokiej jakość stal nierdzewna 18/8.
 • Wolny od szkodliwego BPA.
 • Kubek nie wytwarza metalicznego posmaku podczas picia.
 • Dzięki technologi SNAPCLEAN® kubek jest bardzo prosty w zachowaniu czystości.
 • Kubek posiada ogumowaną podstawę.
 • Wysokość: 21,9 cm.
 • Wysokość bez pokrywki: 18,2 cm.
 • Średnica: Ø7,1 cm.
 • Termika napoi ciepłych: 9 godzin.
 • Termika napoi zimnych: 12 godzin.


.


REWOLUCYJNA NAKRĘTKA 3W1

Pij tak, jak lubisz! Dostosuj nakrętkę do okoliczności. Sprytnie zaprojektowana pokrywka 3 w 1 z technologią Snapclean® ma trzy pozycje. Po prostu przesuń suwak, aby włączyć jedną z nich.

 1. Pozycja „push”: naciśnij przycisk za każdym razem, gdy chcesz wziąć łyk napoju. Dzięki tej opcji nic nie wycieknie podczas treningu, spaceru, jazdy samochodem, czy codziennego poruszania się po mieście.
 2. Pozycja „zawsze otwarta”: możesz pić tak, jak ze szklanki. Ustaw przycisk, aby swobodnie delektować się napojem. Ta opcja sprawdzi się, jeśli chcesz ostudzić kawę lub herbatę.
 3. Pozycja „zablokowana”: zapewnia 100% szczelności. Jeśli ją ustawisz, nie wycieknie ani jedna kropla napoju. Dzięki temu możesz bezpiecznie schować kubek do torby lub plecaka.

Nakrętka 3w1 Kambukka


.

System SNAPCELAN KAmbukka animacja GIF

SNAPCLEAN®:

PO PROSTU NACIŚNIJ I ZDEJM Zachowanie czystości nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej technologii Snapclean® wystarczy ścisnąć i pociągnąć, aby w całości wyjąć wewnętrzny mechanizm nakrętki. To pozwala na umycie całego systemu jak i nakrętki w bardzo łatwy spoób. W nakrętce nie ma żadnych zakamarków trudnych dodomycia a dodatkowo całą nakrętkę jak i system Snapclean® można myć w zmywarce


.


Kubek termiczny Etna o pojemności 500 ml to optymalna pojemność dla osoby dorosłej. Wlejesz do niego gorącą kawę do pracy lub zimny napój na trening. Kubek utrzymuje temperaturę gorących napoi przez 9 godzin, a zimnych przez 18 godzin. Jest szczelny, więc nie musisz się martwić, że wyleje się, kiedy włożysz go do plecaka lub torby. Ma praktyczną nakrętkę 3 w 1, która pozwala na wygodne picie z kubka niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Po użyciu kubka z łatwością go umyjesz. W naszych kubkach stosujemy nakrętki które można myć w zmywarce oraz technologię Snapclean®, która w znaczący sposób ułatwia czyszczenie nakrętki. Wystarczy ścisnąć i pociągnąć, aby wyjąć wewnętrzny mechanizm, by móc dokładnie go umyć.

UNIWERSALNE NAKRĘTKI

Nakrętki w kubkach i butelkach Kambukka są uniwersalne. Możesz dowolnie mieszać nakrętki pomiędzy różnymi modelami, zależnie od Twoich potrzeb. Wszystkie nakrętki Kambukka są odporne na wysokie temperatury.


POJEMNOŚĆ DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

Kubek termiczny Etna o pojemności 500 ml dla osób, które chcą cieszyć się swoim gorącym napojem jeszcze dłużej. Świetnie sprawdzi się w podróży, podczas spacerów, w pracy lub szkole.

This product has no reviews!

Call Our Store

+48662263601

sklep@termokubki.com

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

header img

Header 1

header img

Header 2

header img

Header 3

header img

Header 4