Ogólne zastosowanie kubków i butelek Kambukka

Wiemy, że nie możesz się doczekać, aby użyć KAMBUKKI, ale pamiętaj, aby przed pierwszym łykiem umyć wszystkie części wodą z mydłem!

Tak! Jeśli zakupiłeś plastikową (trytanową) butelkę, możesz używać jej również do innych napojów niż woda, takich jak soki lub (niegazowane) lemoniady.

Nasze butelki nie nadają się do napojów gazowanych.

Bardzo gorąca ciecz może wytworzyć ciśnienie wewnętrzne, powodując wytrysk cieczy i oparzenia. Zawsze naciskaj przycisk, gdy kubek jest ustawiony pionowo, z dala od twarzy, aby zwolnić ciśnienie przed piciem.

Nie, nie zalecamy kuchenki mikrofalowej, zamrażania ani zamrażania butelki, ponieważ może to spowodować uszkodzenie ukochanej butelki KAMBUKKA.

Wszystkie butelki Kambukka są w 100% szczelne – tak! Ale jeśli zauważysz, że z butelki wycieka płyn, możliwe są następujące przyczyny:

Pokrywka 3 w 1 : Twój Snapclean® nie jest prawidłowo zatrzaśnięty w pokrywie. Aby zapobiec wyciekaniu butelki, wciśnij mechanizm Snapclean® w pokrywie dwoma palcami, aż usłyszysz kliknięcie.

Pokrywka dziobka: pokrywa dziobka nie jest całkowicie zamknięta. Upewnij się, że usłyszysz kliknięcie podczas zamykania pokrywy pokrywy dziobka. W przeciwnym razie woda może wyciekać przez otwór w wylewce. Zrelaksuj się: woda nie może wydostać się przez mały otwór wentylacyjny w samej pokrywie.

Call Our Store

+48662263601

sklep@termokubki.com

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

header img

Header 1

header img

Header 2

header img

Header 3

header img

Header 4