Butelka termiczna Lagoon Insulated 400ml - Spring Eve Kambukka

139,99 zł

Butelka termiczna Lagoon Insulated 400ml - Spring Eve Kambukka

139,99 zł
Ilość
Wysyłka
Ask a Question

Pośpiesz się! Pozostało 1 sztuk na stanie!

Ostatnie sztuki w magazynie

W kolekcji:

Butelka termiczna Lagoon... Butelka termiczna Lagoon...
Butelka termiczna Lagoon... Butelka termiczna Lagoon...
Butelka termiczna Lagoon... Butelka termiczna Lagoon...
Butelka termiczna Lagoon... Butelka termiczna Lagoon...
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szczelna butelka termiczna, którą możesz zabrać wszędzie i nie martwić się, że będzie przeciekać. Butelka utrzymuje temperaturę zimnych napoi przez 17 h. Wykonana z izolowanej próżniowo stali nierdzewnej 18/8. Silikonowy spód zapobiega przesuwaniu się i zarysowaniu powierzchni. Ustnik i zakrzywiona słomka pozwala na picie bez przechylania głowy do tyłu. Nakrętkę można myć w zmywarce. Butelkę należy umyć ręcznie. Wyprodukowana bez szkodliwego BPA
. Zielona butelka na wodę Lagoon Insulated 400 ml została wykonana ze stali nierdzewnej 18/8 izolowanej próżniowo. Dzięki temu Twój napój pozostanie zimny aż przez 17 godzin. Możesz zabrać ze sobą tę wygodną butelkę na trening lub wędrówkę i wziąć łyk orzeźwiającego, chłodnego napoju w każdej chwili. Butelka ma uchwyt, który umożliwia wygodne trzymanie butelki. Nakrętka Spout z ustnikiem i zakrzywioną słomką pozwala na wygodne picie podczas różnego rodzaju aktywności – nie musisz przechylać głowy. Nie ryzykujesz też, że napój się wyleje. Butelka ma silikonowy spód, dzięki któremu nie rysuje powierzchni i nie przesuwa się.
NAKRĘTKA Z PRAKTYCZNYM USTNIKIEM Nakrętka z wygodnym ustnikiem i słomką sprawdzi się, kiedy jesteś w ruchu. To idealne rozwiązanie dla kierowców, dzieci, sportowców i aktywnych osób. Słomka pochylona pod odpowiednim kątem pozwala na picie bez przechylania głowy. W 100% szczelna butelka z praktycznym ustnikiem do picia i słomką Pociągnij górną nakładkę ochronną, żeby odsłonić ustnik. Dzięki zagiętej słomce wypijesz swój napój do ostatniej kropli.
UNIWERSALNE NAKRĘTKI Nakrętki w kubkach i butelkach Kambukka są uniwersalne. Możesz dowolnie mieszać nakrętki pomiędzy różnymi modelami, zależnie od Twoich potrzeb. Wszystkie nakrętki Kambukka są odporne na wysokie temperatury.
Wysokość: 21,2 cm Wysokość bez pokrywki: 17, 5 cm Ø Średnica: 7,1 cm

11-04011
1 Przedmiot

Opis

Seria
LAGOON INSULATED
Pojemność
400 ml
Właściwości termiczne
Tak
Termika zimnych napoi
17 h
Wysokość (z nakrętką)
21,2 cm
Wysokość (bez nakrętki)
17,5 cm
Średnica
7,1 cm
Ten produkt nie ma opinii!

Zadzwoń do nas

+48662263601

sklep@termokubki.com

Godziny pracy sklepu:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00