• Obecnie brak na stanie

Butelka termiczna Elton 500ml - Sea Jelllies Kambukka

159,99 zł

Butelka termiczna Elton 500ml - Sea Jelllies Kambukka

159,99 zł
Ilość
Wysyłka
Ask a Question
No product available!

Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Elton insulated to butelka termiczna z przeznaczeniem na wodę i utrzymująca temperaturę zimnych napoi do 18 godzin.

Butelka termiczna z izolowanej próżniowo stali nierdzewnej 18/8 która nie posiada szkodliwych związków BPA. Silikonowy spód zapobiega przesuwaniu się butelki oraz chroni przed zarysowaniem powierzchni. Praktyczna nakrętka 3w1, dzięki której możesz pić napoje, tak jak lubisz. Nakrętka posiada również wygodną rączkę do przenoszenia butelki. Nakrętkę można myć w zmywarce jednak butelkę należy umyć ręcznie.

Butelka termiczna Elton 500ml - Sea Jelllies Kambukka

Dane techniczne:

 • Wysokiej jakość stal nierdzewna 18/8.
 • Wolny od szkodliwego BPA.
 • Kubek nie wytwarza metalicznego posmaku podczas picia.
 • Dzięki technologi SNAPCLEAN® kubek jest bardzo prosty w zachowaniu czystości.
 • Dla poprawienia chwytu w butelce zastosowano gumowy uchwyt wokół korpusu.
 • Kubek posiada ogumowaną podstawę.
 • Pojemność: 750ml
 • Wysokość: 24,6cm.
 • Wysokość bez pokrywki: 22,2cm.
 • Średnica: Ø7,5cm.
 • Termika napoi zimnych: 18 godzin.


.


REWOLUCYJNA NAKRĘTKA 3W1

Technologia nakrętki pozwala na zastosowanie 3 różnych ustawień picia. W pierwszej pozycji nakrętka jest całkowicie zablokowana co sprawdza się przy przenoszeniu butelki np. w plecaku czy torbie. Druga pozycja to pozwala pić w momencie, kiedy naciśniemy przycisk lecz w momencie gdy go puścimy butelka samoistnie się zamknie znów gwarantując 100% szczelności. Trzecia pozycja to butelka "zawsze otwarta" a więc nakrętka jest zablokowany w pozycji otwartej i sama się nie zamyka nawet po puszczeniu przycisku.

 1. Pozycja „push”: naciśnij przycisk za każdym razem, gdy chcesz wziąć łyk napoju. Dzięki tej opcji nic nie wycieknie podczas treningu, spaceru, jazdy samochodem, czy codziennego poruszania się po mieście.
 2. Pozycja „zawsze otwarta”: możesz pić tak, jak ze szklanki. Ustaw przycisk, aby swobodnie delektować się napojem. Ta opcja sprawdzi się, jeśli chcesz ostudzić kawę lub herbatę.
 3. Pozycja „zablokowana”: zapewnia 100% szczelności. Jeśli ją ustawisz, nie wycieknie ani jedna kropla napoju. Dzięki temu możesz bezpiecznie schować kubek do torby lub plecaka.

Nakrętka 3w1 Kambukka


.

System SNAPCELAN KAmbukka animacja GIF

SNAPCLEAN®:

PO PROSTU NACIŚNIJ I WYJMIJ Zachowanie czystości nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej technologii Snapclean® wystarczy ścisnąć i pociągnąć, aby w całości wyjąć wewnętrzny mechanizm nakrętki. To pozwala na umycie całego systemu jak i nakrętki w bardzo łatwy sposób. W nakrętce nie ma żadnych zakamarków trudnych do domycia a dodatkowo całą nakrętkę jak i system Snapclean® można myć w zmywarce


.


.

UNIWERSALNE NAKRĘTKI

Nakrętki w kubkach i butelkach Kambukka są uniwersalne. Możesz dowolnie mieszać nakrętki pomiędzy różnymi modelami, zależnie od Twoich potrzeb. Wszystkie nakrętki Kambukka są odporne na wysokie temperatury. Należy jednak pamiętać, że nakrętek z butelek nie należy stosować do kubków termicznych w momencie kiedy znajduje się tam gorący płyn. Nakrętki od butelek nie są przystosowane do wysokiego ciśnienia które powstaje w kubkach gdy znajduje się w nich gorącu płyn.

Uniwersalne nakrętki kambukka


.

This product has no reviews!

Call Our Store

+48662263601

sklep@termokubki.com

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

header img

Header 1

header img

Header 2

header img

Header 3

header img

Header 4