Termosy

Termosy obiadowe na jedzenie z odpowietrznikiem w nakrętce. Odpowietrznik w nakrętce to bardzo proste rozwiązanie, które pozwala na zmniejszenie ciśnienia wewnątrz termosu i łatwiejsze jego odkręcenie. Termosy na jedzenie marki Kambukka posiadają ogumowany spód, który chroni spód kubka przed uszkodzeniem oraz dodatkowo zapobiega przesuwaniu się termosu.  

Termosy obiadowe dla dziecka charakteryzują się mniejszą pojemnością i ciekawymi grafikami nadrukowanymi na ściankach. Posiadamy termosy na zupę lub drugie danie o pojemnościach od 400ml do 600ml.

Ciekawym rozwiązanym w termosach turystycznych Kambukka jest dodatkowy pojemnik, który pozwala na powiększenie pojemności termosu obiadowego o 75ml, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą np. ziemniaki, sałatkę, przekąskę, makaron, lub inne smakowite rzeczy. Bardzo inspirujący jest fakt, iż dodatkowy pojemnik jest skonstruowany tak, że nie skraca właściwości termicznych termosu i można go rozbudowywać niemal bez końca dokręcając do termosu obiadowego kolejne pojemniki. 

45 products.

Pokazano 1-18 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Call Our Store

+48662263601

sklep@termokubki.com

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

header img

Header 1

header img

Header 2

header img

Header 3

header img

Header 4