Termosy 41 products.

Pokazano 1-18 z 41 pozycji

Termosy obiadowe na jedzenie z odpowietrznikiem w nakrętce. Odpowietrznik w nakrętce to bardzo proste rozwiązanie, które pozwala na zmniejszenie ciśnienia wewnątrz termosu i łatwiejsze jego odkręcenie. Termosy na jedzenie marki Kambukka posiadają ogumowany spód, który chroni spód kubka przed uszkodzeniem oraz dodatkowo zapobiega przesuwaniu się termosu.  

Termosy obiadowe dla dziecka charakteryzują się mniejszą pojemnością i ciekawymi grafikami nadrukowanymi na ściankach. Posiadamy termosy na zupę lub drugie danie o pojemnościach od 400ml do 600ml.

Ciekawym rozwiązanym w termosach turystycznych Kambukka jest dodatkowy pojemnik, który pozwala na powiększenie pojemności termosu obiadowego o 75ml, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą np. ziemniaki, sałatkę, przekąskę, makaron, lub inne smakowite rzeczy. Bardzo inspirujący jest fakt, iż dodatkowy pojemnik jest skonstruowany tak, że nie skraca właściwości termicznych termosu i można go rozbudowywać niemal bez końca dokręcając do termosu obiadowego kolejne pojemniki. 

Aktywne filtry

Należy pamiętać, że termos obiadowy to nie tylko odpowiednie naczynie na zupę ale i drugie danie. Termosy obiadowe idealnie sprawdzą się na ziemniaki, pierogi czy sos. Termosy obiadowe utrzymują nie tylko ciepło ale i zimno co czyni z nich naprawdę uniwersalne naczynie. Do termosów obiadowych można włożyć owoce lub warzywa które również zachowają świeżość nawet przez kilka godzin. 

Czym powinien charakteryzować się dobry termos obiadowy?

Dobry termos na jedzenie to przede wszystkim wygoda użytkowania i dobre właściwości termiczne. Najlepsze właściwości termiczne osiągają termosy metalowe w których zastosowano próżniową technologię izolacji, polegającą na wykorzystaniu podwójnych ścianek wypełnionych próżnią. 

Zastosowanie próżniowej technologi izolacji w termosach na jedzenie pozwala na utrzymywanie wysokiej temperatury posiłków nawet do 9 godzin w zależności od pojemności termosu. 

Jaki wybrać odpowiedni termos obiadowy?

Termos obiadowy należy wybrać zgodnie z własnymi potrzebami. Należy zwrócić uwagę na pojemność oraz właściwości termiczne termosu, który potrzebujemy. Te dwa parametry w wielu przypadkach są najważniejsze i kluczowe podczas wyboru odpowiedniego naczynia na posiłek.

Producenci coraz częściej załączają do termosów dodatkowe elementy takie jak sztućce lub nakrętki mogące pełnić funkcję miski czy talerza. W termosach na jedzenie marki Kambukka zastosowano ogumowany spód który zapobiega przemieszczaniu się termosu oraz jego porysowaniu. Bardzo innowacyjnym i pomysłowym rozwiązaniem, który wprowadziła firma Kambukka okazała się nakrętka z odpowietrznikiem dzięki czemu unikamy występowaniu zjawiska zassania się nakrętki które pojawia się w momencie gdy w termosie znajdują się bardzo gorące potrawy. 

Zadzwoń do nas

+48662263601

sklep@termokubki.com

Godziny pracy sklepu:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00