Butelka termiczna Lagoon Insulated 750ml - Pink lady Kambukka

184,99 zł

Butelka termiczna Lagoon Insulated 750ml - Pink lady Kambukka

184,99 zł
Ilość
Wysyłka
Ask a Question

Pośpiesz się! Pozostało 2 sztuk na stanie!

Ostatnie sztuki w magazynie

W kolekcji:

Butelka termiczna Lagoon... Butelka termiczna Lagoon...
Butelka termiczna Lagoon... Butelka termiczna Lagoon...
Butelka termiczna Lagoon... Butelka termiczna Lagoon...
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ooooo   Szczelna butelka termiczna, którą możesz zabrać wszędzie i nie martwić się, że będzie przeciekać. Butelka utrzymuje temperaturę zimnych napoi przez 24h. Wykonana z izolowanej próżniowo stali nierdzewnej 18/8. Silikonowy spód zapobiega przesuwaniu się butelki i zarysowaniu powierzchni. Ustnik i zakrzywiona słomka pozwala na picie bez przechylania głowy do tyłu. Szeroki silikonowy uchwyt zapobiega wyślizgnięciu się butelki z dłoni. Nakrętkę można myć w zmywarce. Butelkę należy umyć ręcznie. Wyprodukowana bez szkodliwego BPA.
Jasnoróżowa butelka na wodę Lagoon Insulated 750 ml została wykonana ze stali nierdzewnej 18/8, izolowanej próżniowo. Dzięki temu Twój napój pozostanie zimny aż przez 24 godziny. Możesz zabrać ze sobą tę wygodną butelkę na trening lub wędrówkę i wziąć łyk orzeźwiającego, chłodnego napoju w każdej chwili. Ma uchwyt, który umożliwia wygodne trzymanie butelkii. Nakrętka Spout z ustnikiem i zakrzywioną słomką pozwala na wygodne picie podczas różnego rodzaju aktywności – nie musisz przechylać głowy. Nie ryzykujesz też, że napój się wyleje. Butelka ma silikonowy spód, dzięki któremu nie rysuje powierzchni i nie przesuwa się.
NAKRĘTKA Z PRAKTYCZNYM USTNIKIEM Nakrętka z wygodnym ustnikiem i słomką sprawdzi się, kiedy jesteś w ruchu. To idealne rozwiązanie dla kierowców, dzieci, sportowców i aktywnych osób. Słomka pochylona pod odpowiednim kątem pozwala na picie bez przechylania głowy. W 100% szczelna butelka z praktycznym ustnikiem do picia i słomką Pociągnij górną nakładkę ochronną, żeby odsłonić ustnik. Dzięki zagiętej słomce wypijesz swój napój do ostatniej kropli.
UNIWERSALNE NAKRĘTKI Nakrętki w kubkach i butelkach Kambukka są uniwersalne. Możesz dowolnie mieszać nakrętki pomiędzy różnymi modelami, zależnie od Twoich potrzeb. Wszystkie nakrętki Kambukka są odporne na wysokie temperatury.
Wysokość: 24,9 cm Wysokość bez pokrywki: 21,2 cm Ø Średnica: 8 cm

11-04026
2 Przedmioty

Opis

Seria
LAGOON INSULATED
Pojemność
750 ml
Właściwości termiczne
Tak
Termika zimnych napoi
24 h
Wysokość (z nakrętką)
24,9 cm
Wysokość (bez nakrętki)
21,2 cm
Średnica
8 cm
Ten produkt nie ma opinii!

Zadzwoń do nas

+48662263601

sklep@termokubki.com

Godziny pracy sklepu:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00